Penktadienį Kėdainiuose vyko jau 32-ąjį kartą Lietuvos ūkininkų sąjungos organizuojamo respublikinio konkurso „Metų ūkis 2025“ laimėtojų apdovanojimų renginys, subūręs ūkininkus, savivaldos ir žemės ūkio institucijų atstovus iš visos Lietuvos.
Šventėje ryškiai sužibo ir Vilkaviškio rajono vardas – apdovanojimuose dalyvavo ir aukščiausių įvertinimų sulaukę krašto ūkininkai, kurių ūkiai įvertinti už atsakingą ir pažangų ūkininkavimą, pasiektus rezultatus bei indėlį į šalies žemės ūkio plėtrą.
Vilkaviškio rajono konkurso „Metų ūkis 2025“ nugalėtojai – Valdas ir Povilas Melninkai, Kazimieras Venckus kartu su sūnumis Kazimieru ir Vaidotu bei Evaldas Bendoraitis.
Pasveikinti laureatų į renginį vyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir Žemės ūkio skyriaus vedėja Lina Grygelaitienė.
Didžiuojamasi Vilkaviškio rajono laureatais ir nuoširdžiai juos sveikiname!

