Apie mokytojų profesinį tobulėjimą diskutuojama respublikinėje konferencijoje, Marijampolėje

Spalio 24-25 dienomis Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre vyksta Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacijos organizuojama respublikinė konferencija „Mokytojų profesinis tobulėjimas Bendrojo ugdymo bendrųjų programų atnaujinimo kontekste“.

Savivaldybės meras Povilas Isoda, sveikindamas konferencijos dalyvius, akcentavo, jog švietimo sektorius vis dar laukia ryžtingų ir drąsių sprendimų, kurie yra reikalingi norint užtikrinti kokybišką ugdymo procesą, pedagogų kvalifikacinį tobulėjimą ir švietimo įstaigų gerbūvio kūrimą.

Į konferenciją atvyko pedagogai ir švietimo centrų darbuotojai iš įvairių Lietuvos vietų, o pranešimus susirinkusiems skaito apie dešimt lektorių, tarp kurių: dr. Loreta Žadeikaitė, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja, Vitalija Bujanauskienė, Lietuvos šveitimo centrų darbuotojų asociacijos prezidentė, Robertas Dargis, Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentas ir kiti.

Diskutuojant bandoma atsakyti į klausimus: su kokiai iššūkiais susiduria šiuolaikinis pedagogas, kiek ir kur galima tobulėti ir kokių rezultatų galima pasiekti dirbant kartu, bendradarbiaujant. Vienas iš svarbių minėtų aspektų – mokytojų kompetencijų plėtojimas ir prisitaikymas prie nuolat besikeičiančios aplinkos ir diegiamų naujovių.

Dviejų dienų trukmės konferencijos darbotvarkėje – ne tik diskusijos, dalinimasis sukaupta patirtimi su kolegomis ir atsakymų paieškos, bet ir kultūrinė programa. Svečiai iš kitų Lietuvos miestų ir miestelių susipažins su Marijampole, dalyvaujant ekskursijoje – „Pasivaikščiojimas po Marijampolę su grafiene P. Butleriene“.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE