Apie nepriklausomybių prevenciją Jurbarko r. švietimo ugdymo įstaigose

Birželio 12 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) pareigūnai dalyvavo Jurbarko švietimo centre vykusioje konferencijoje „Ankstyvoji priklausomybių prevencija. Darbas su priklausomybių turinčiais asmenimis“.

Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus viršininkas Tomas Rainys ir Jurbarko rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Ramūnas Budrius, Jurbarko r. ugdymo įstaigų, seniūnijų socialinius darbuotojus, savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos narius, kitus pedagogus, supažindino su šiuo metu Lietuvoje dažniausiai vartojamomis narkotinėmis ir psichoaktyviomis medžiagomis, papasakojo kaip jas atpažint. Konferencijos dalyviai buvo supažindinti ir su atsakomybe už narkotinių medžiagų neteisėtą disponavimą bei vartojimą,

Policijos pareigūnai akcentavo, jog policija nuolat vykdo prevencijos priemones, kuriomis siekiama užkirsti kelią narkotinių, psichotropinių medžiagų vartojimui bei siekiant mokinius apsaugoti nuo pasekmių ir aptarė galimas bendradarbiavimo formas šioje srityje.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas