Apklausos duomenimis, Sūduvos pietinėje apygardoje vienas kandidatas veržiasi į priekį, kitas – negavo nė vieno balso

Iki LR Seimo rinkimų likus vos keletui dienų, o išankstiniams balsavimams jau įsibėgėjus, skubame dalintis portalo „Sūduvos gidas“ surengtos apklausos rezultatais. Praėjusią savaitę naujienų portale klausėme, kurį kandidatą rinktis planuoja Sūduvos pietinės vienmandatės apygardos rinkėjai.

Čia ypatingai aktyvūs buvo vieną kandidatą palaikantys internautau, o daugiau nei 8 proc. žmonių sakėsi iki šiol nežinantys už ką balsuos. Tuo tarpu, už vieną iš Sūduvos pietinės apygardos kandidatų apklausoje nepasisakė nė vienas rinkėjas.

Apygardoje, apimančioje dalį Marijampolės, Kalvariją ir Dzūkijos kraštą, rinkėjai aktyviai apklausoje palaikė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatą Vaidą Šalaševičių, kuriam atiteko beveik 42 proc. balsų. Beveik trečdaliu mažiau, 14,3 proc. balsų surinko Kęstutis Mažeika, į rinkimus žengiantis kartu su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, o už Tadą Prajarą, atstovaujantį Lietuvos socialdemokratų partiją, portalo apklausoje sakė planuojantys balsuoti beveik 11 proc. žmonių.

Kiek mažiau balsų, 8,3 proc., apklausoje gavo Laivės partijos atstovė Ausma Sakalauskaitė. Tuo tarpu Vaida Giraitytė, kandidatuojanti kartu su Darbo partija, gavo 7,1 proc. apklausos dalyvių balsų. 3,6 proc. portalo „Sūduvos gidas“ apklausos dalyvių sakėsi rinkimuose palaikysiantys Lietuvos žaliųjų partijos atstovę Daivą Kraukšlienę.

Skelbtoje apklausoje kiek prasčiau sekėsi Krikščionių sąjungos atstovei Redai Bykovienei. Už ją planuoja balsuoti 2,4 proc. apklaustųjų. Dar mažiau žmonių pasisakė už Lietuvos sodialdemokratų darbo partijos atstovą Artūrą Dunaitį. Pastarasis apklausoje gavo 1,2 proc. balsų.

Na, o vienas kandidatų, į LR Seimą bandantis patekti iš Sūduvos pietinės apygardos, Šarūnas Sejūnas, negavo nė vieno balso portalo apklausoje. Šis kandidatas atstovauja Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdį.

 

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE