Apklausos duomenimis, Sūduvos šiaurinėje apygardoje – du lyderiai, dešimtadalis – neapsisprendę

Rinkimai į LR Seimą jau artėjantį sekmadienį, spalio 11-ąją. Tą dieną visi skubėsime į savo apylinkes atiduoti balso už vieną ar kitą partiją, už pasirinktą kandidatą vienmandatėje apygardoje. Tą patį darys ir rinkėjai gyvenantys Sūduvos šiaurinėje apygardoje. Na, o pagal naujienų portalo „Sūduvos gidas“ atliktą apklausą, šioje apygardoje į priekį veržiasi du kandidatai. Tiesa, daugiau nei dešimtadalis apklaustųjų dar nėra apsisprendę už ką balsuoti.

Šią savaitę klausėme savo skaitytojų, gyvenančių Sūduvos šiaurinėje apygardoje, kurį kandidatą iš aštuonių, pretenduojančių į Seimą būtent nuo šios apygardos, jie planuoja rinktis sekmadienį.

Susumavus apklausos rezultatus, paaiškėjo, kad į priekį yra išsiveržę du kandidatai, tai Paulius Leita, Laisvės partijos atstovas. Jo sąskaitoje 33 proc. apklausoje balsavusių žmonių simpatijų. Kiek mažiau – 27 proc. balsų surinko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė Irena Haase.

Trečiasis eilėje pagal balsų skaičių šioje apygardoje yra Giedrius Surplys, kuris atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą. Jam atiteko 11 proc. balsų. Tuo tarpu už Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovę Redą Kneizevičienę balsuoti yra pasiruošę 6 proc. apklaustųjų.

Apklausos duomenimis, po 4 proc. žmonių simpatijų gavo Darbo partijos atstovas Ričardas Lekavičius ir Lietuvos socialdemokratų partiją atstovaujanti Raminta Jakelaitienė. Po 2 proc. apklausos dalyvių pasisakė už Gediminą Petrašką, atstovaujantį Krikščionių sąjungą ir Virginijų Šmigelską, kuris rinkimuose kandidatuoja su Lietuvos socialdemokratų darbo partija.

Pasak susumuotų rezultatų, Sūduvos šiaurinėje vienmandatėje apygardoje dar 11 proc. apklaustųjų nėra tiksliai apsisprendė kuriam kandidatui savo balsą atiduoti.

 

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE