Aplankykite parodą „Miesto virsmai“ ir užsukite pasigrožėti žydinčiu Vytauto parku!

Smalsu pamatyti miesto pokyčius, tad kviečiame gegužės 28 – birželio 5 d. 10–18 val. apžiūrėti lauko parodą „Miesto virsmai“ prie Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos (Vytauto g. 22), kurioje išvysite ne tokius ir senus, tačiau reikšmingus Marijampolės miesto pokyčius per pastarąjį dešimtmetį.

Fotomenininkės Augustinos Miknevičiūtės nuotraukose užfiksuoti ES Struktūrinių fondų lėšomis rekonstruotų kai kurių Marijampolės objektų praeities ir dabarties vaizdai, kurie dar kartą leidžia nustebti ir suvokti, kaip pasikeitė Marijampolė

Aplankę parodą būtinai užsukite į nuostabiai sužydusį, ryškiomis spalvomis, jaukumu ir ramybe alsuojantį Vytauto parką, kuris taip pat 2012-2013 metais sutvarkytas Europos sąjungos fondo lėšomis.

Įvairiaspalviai gėlynai jau džiugina, tačiau ir toliau puošiasi naujais žiedais, kurių bus pasodinta virš 4000.

Vytauto parkas – seniausias Marijampolės miesto parkas, įkurtas dar XIX a. pabaigoje, tačiau po renovacijos nuostabiai pasikeitęs.Gražiausias architektūrinis akcentas – įspūdingas skulptoriaus Juliaus Narušio sukurtas Vytauto Didžiojo paminklas, pastatytas 2010 metų gegužės mėnesį, suteikia jam nepakartojamo didingumo.

Pamatyk, kaip Marijampolė keitėsi ir aplankyk miesto praeitį menantį, tačiau pasikeitusį ir nuostabiai žydintį Vytauto parką, kuris visada buvo marijampoliečių ir miesto svečių gausiai lankomas.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE