Ar visiems skiriama parama šilumos siurbliams?

Šildymas

Valstybės teikiama parama pasinaudoti gali praktiškai kiekvienas, kuris pasikeičia seną šildymo katilą mažiau taršiu. Būtent toks pasirinkimas yra laikomas efektyviausiu bei ekologiškiausiu, todėl žmonės yra skatinami pasirinkti tokį šildymą. Aišku, prieš tai būtų naudinga pasidomėti šiuo metu likusiu finansavimu bei kitomis sąlygomis. Visą susijusią ir aktualią informaciją galima lengvai rasti internete, tereikia pasinaudoti paieškos sistema. Kiekvienu atveju gaunamos paramos dydis gali skirtis ir yra apskaičiuojamas individualiai – būtent tai kelia daug neaiškumų paramos gavėjams. Todėl atsakymus į visus klausimus gali pateikti ir šioje srityje dirbantys specialistai, kurie taip pat žino visus paramos gavimo niuansus.

Kur reikėtų kreiptis?

Norint susigrąžinti dalį išleistų pinigų reikėtų užpildyti specialią formą APVA svetainėje – tai padaryti nebus labai sudėtinga. Tiesa, prieš tai jau reikia turėti įrengtą tokį šildymo įrenginį, kadangi tik tuomet gali būti skirta parama šilumos siurbliams. Užpildant specialią formą reikia pateikti ir informaciją apie įsigytą bei sumontuotą įrenginį ir pagal tai yra apskaičiuojama ir galutinė paramos suma. Bet visą tą galima padaryti ir internetu, niekur neišeinant iš namų. Paramai skirti pinigai bus pervesti į nurodytą sąskaitą, kas labai patogu ir leidžia sutaupyti gana nemažai laiko. Jeigu vis tik prireiktų kažkokios pagalbos, galima drąsiai konsultuotis tiek su už paramą atsakingais specialistais, tiek ir su įrenginio pardavėjais.

Kokios sumos galima tikėtis?

Tai pakankamai aktualu, kadangi atgauti galima tikrai nemažai. Ypač tais atvejais, jeigu buvo investuotas ne vienas tūkstantis Eurų. Tačiau parama šilumos siurbliams labai priklauso nuo pradinių investicijų – ji apskaičiuojama remiantis įrenginio galingumu. Kuo įrenginio galingumas didesnis, tuo atitinkamai didesnę sumą galima atgauti. Paramos dydis yra apskaičiuojamas naudojant fiksuotus įkainius, kurie dauginami iš įsigytos įrangos galingumo. Pabrėžtina, kad didesnė paramos suma yra gaunama tuomet, kai įsigyjamas šilumos

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE