Ar žinome, kas pastaruoju metu vyksta Kalvarijos savivaldybėje?

Š. m. birželio 22 d., susiformavus naujajai Kalvarijos savivaldybės tarybos daugumai (padėkoti reikėtų 2-iems valstiečių partijos Kalvarijos savivaldybės tarybos nariams), Kalvarijos savivaldybei iškilo grėsmė – paprasčiausiai artimiausiu laiku galime išnykti kaip savivaldybė – būsime parduoti, išdalinti Marijampolės savivaldybei.

Neatsitiktinai naujuoju Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriumi paskirtas asmuo – marijampolietis, Marijampolės savivaldybės tarybos narys, kuris taip pat stengsis ne dėl Kalvarijos krašto gerovės.

Naujoji valdžia jau parengusi sprendimo projektą dėl UAB „Kalvarijos komunalininkas“ reorganizacijos, kuriuo siekiama atiduoti mūsų geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą Marijampolės savivaldybei. Kai Lietuvoje valdžia kalba apie paslaugų teikimą „kuo arčiau žmogaus“, Kalvarijos valdžia supranta kitaip – įvykus gedimui, turėsime kreiptis į Marijampolę, taigi pas mus paslaugos „kuo toliau nuo žmogaus“, ir ne tik tai – jie nustatinės ir kainas, bus atleisti vandentvarkos skyriaus darbuotojai.

Šio negražaus tikslo sumanytojai – Marijampolės valdžios jauni vyrai kartu su meru Vincu Plikaičiu mano, kad Kalvarijos gyventojai to nesuvokia. 12 milijonų eurų, kuriuos Marijampolė ketina gauti po šio sumanymo įvykdymo, atiteks Marijampolės savivaldybei, nes projektas bus vykdomas kaimuose, kuriuose yra ne mažiau kaip 200 vartotojų. Deja, mūsų savivaldybės kaimai visiškai neatitinka projekto sąlygų, Kalvarijos žmonių gerovės sąskaita investicijas pasiims Marijampolė, o kas liks Kalvarijai? Į šį klausimą turėtų atsakyti 12 Kalvarijos savivaldybės tarybos narių ir marijampolietis meras Vincas Plikaitis. Belieka belstis į kalvarijiečių tarybos narių sąžinę – neparduokime savo įmonės Marijampolei. Tvarkykimės patys, nes kai savivaldybėje neliks įstaigų – neliks ir savivaldybės – ir vėl važinėsime ieškoti teisybės į Marijampolę ar Kauną. Ar mums to reikia?

Kalvarijos savivaldybės gyventojai, kviečiame vienytis už mūsų kraštą, neatiduokime savo įstaigų svetimiems, atvykime rytoj į Kalvarijos savivaldybės tarybos posėdį ir pakovokime, kad Kalvarijos savivaldybės šeimininkais būtume ir liktume mes, savivaldybės gyventojai, o ne atėjūnai, kuriems rūpi tik pasiimti atlyginimą, bet ne Kalvarijos krašto gerovė ir žmonės.

 

Juozas Švedas,

Kalvarijos savivaldybės tarybos narys 

 

Jums gali patikti
3 Komentarai
  1. Kaimietis 2 sako

    Teisingai per šiknas Kalvarijos valdžiai, nors ji neverta to žodzio valdzia

  2. Gyventojas sako

    Pagaliau geros žinios! Seniai Kalvarijos savivaldybė nebereikalinga, o ypač jos valdžia, kuri sugeba viską tik naikinti, o ne kurti!

  3. Kaimietis sako

    Gal ir gerai, kad vandenį tvarkys kompetetingi asmenys, nes Kalvarijos komunalininko lizdas savo darbo neatlieka visiškai. Aistiškių km. vandens nėra jau ketvirta savaitė, gręsianti problemba dėl gręžinio buvo apklabėta seniai, bet kol vanduo nedingsta visiškai, tol niekas nieko nedaro.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE