„Aš – žalias! Mada ar būtinybė?”

Prisijunk prie debatuotojų arba žiūrovų Eurodebatuose „Aš – žalias*! Mada ar būtinybė?“.
Spalio 21 d. 16 val. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje.

Jei  nori  stebėti debatus, lauksime tavęs ateinant. Renginyje turėsi galimybę užduoti klausimus ir padėsi įvertinti, kas debatuos geriausiai. Būtent renginio svečiai kartu su komisija nuspręs, kas laimės prizus ir keliaus į finalinius Eurodebatus!

Eurodebatai spalio mėnesį vyks 23 Lietuvos miestuose. Miestų nugalėtojai lapkričio 18 d. Vilniuje dalyvaus „Eurodebatų“ finale, kuriame varžysis dėl geriausiųjų titulo ir kelionės į Briuselį.

* Žalias – tausojantis aplinką. Žalias gali būti drabužis, žalia gali būti arbata, žalias gali būti ir gyvenimo būdas. Išrinktoji Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen pristatė siekį, kad Europa iki 2050 m. taptų pirmuoju neutralaus poveikio klimatui žemynu.

Pasisemk įkvėpimo iš #EUandME trumpametražių filmų, kuriuos režisavo garsūs Europos kino kūrėjai, ir sužinok daugiau apie tai, kas bendro tarp tavęs ir Europos Sąjungos. https://europa.eu/euandme/frontpage_lt

Renginys yra projekto „Jaunimo ir vietos bendruomenių dalyvavimo viešojo valdymo procesuose Marijampolės, Vilkaviškio rajono ir Kalvarijos savivaldybėse skatinimas“ (10.1.2.-ESFA-K-917) dalis.
Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE