Mažučių kaime, prie Kunigų kryžiaus, šeštadienį atidengtas atminimo ženklas Sūduvos krašto šviesuoliams kunigams Juozui Montvilai ir Justinui Dabrilui.
Renginio metu aukotos šv. Mišios koplytėlėje, o vėliau pristatytas ir atidarytas informacinis stendas, įprasminantis šių iškilių asmenybių atminimą.
Renginyje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas.
„Įamžindami šiuos žmones, stipriname savo tapatybę. Tai pagarba praeičiai ir atsakomybė ateičiai“, – tardamas sveikinimo žodį pažymėjo savivaldybės vadovas.
Dėkojama visiems prisidėjusiems prie šios iniciatyvos ir kartu pagerbusiems Sūduvos kraštui svarbių žmonių atminimą.

