Atnaujinti Ryto pagrindinės mokyklos stadionai – modernūs ir patogūs

Atnaujintas Marijampolės Ryto pagrindinės mokyklos stadionas tapo modernia ir patogia vieta mokinių fizinio lavinimo pamokoms vykdyti ir fiziniam aktyvumui palaikyti. Nors darbai užtruko ilgiau nei buvo planuota, tačiau ir darbų per šį laiko tarpą padaryta daugiau. Naujam gyvenimui atgimė ne tik didysis-pagrindinis stadionas, bet ir mažasis, esantis prieš pagrindinį įėjimą į ugdymo įstaigą“, – atliktais darbais džiaugiasi savivaldybės meras Povilas Isoda.

Didžiajame stadione buvo įrengti du 1, 22 m pločio bėgimo takai, keturi 1, 22 m pločio 100 metrų bėgimo takai, kurie padengti gumos granulių danga. Įrengtas futbolo aikštynas, kuriame paklota natūrali ruloninė veja. Stadiono teritorijoje įrengta multifunkcinė aikštelė, kurioje įrengti krepšinio ir tinklinio stovai, tad jaunimas galės žaisti pasirinktą, mėgstamą žaidimą. Aikštelės danga taip pat patogi ir minkšta, sudaryta iš gumos granulių. Stadione jau subraižytos linijos ir pastatyti trūkstami mažosios architektūros elementai: suoleliai ir šiukšliadėžės. Visame stadione sumontuotas LED apšvietimas, kad net ir esant prieblandai būtų galima naudotis visomis stadiono teikiamomis fizinio lavinimo ir sportavimo galimybėmis.

Mažajame stadione taip pat buvo atnaujinti bėgimo takai ir paklota nauja žaliuojanti ruloninė veja. O jeigu norinčiųjų žaisti futbolą būtų išties daug, čia pat mažesniame stadione įrengta futbolo aikštė.

Abiejų stadionų atnaujinimo darbai buvo finansuoti savivaldybės biudžeto lėšomis ir kainavo beveik 300 tūkst. Eur.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE