Šiandien atsisveikinta su ilgamete policijos pareigūne Aušra Mockevičiūte, kuri policijos sistemoje išdirbo 30 metų, iš kurių net 12 metų – bendruomenės pareigūne.
Padėkoti ir palydėti Aušrą į naują gyvenimo etapą atvyko Šakių rajono savivaldybės meras Raimondas Januševičius bei vicemerė Gintautė Didžbalienė, kurie nuoširdžiai padėkojo už ilgametį, atsakingą ir prasmingą darbą, nuolatinį iniciatyvumą bei matomumą visame rajone.
Aušra Mockevičiūtė visada buvo aktyvi, glaudžiai bendradarbiavo su vietos bendruomenėmis ir kitomis įstaigomis, dalijosi savo žiniomis, daug dėmesio skyrė prevencinei veiklai ir saugios aplinkos kūrimui. Per jos, kaip bendruomenės pareigūnės, veiklos metus pasitikėjimas policija tapo labiau apčiuopiamas, o rajono bendruomenė – aktyviau įsitraukusi.
Dar kartą linkima Aušrai sėkmės ir prasmingų naujų veiklų, o už jau nuveiktus darbus tariamas nuoširdus ačiū.

