Automobilių dažymas: rūpinkitės savo transporto  priemonėmis nuosekliai

Šiuolaikinio žmogaus gyvenimas be automoblio jau neįsivaizduojamas. Tai viena svarbiausių komunikacijos ir susisiekimo priemonių. Kad mūsų mašina riedėtų be priekaištų,  kartas nuo karto reikia jį remontuoti. Vienas iš tokių tiek profilaktinių, tiek šalinant įvairių autoįvykių padarinius, remonto darbų – automobilių dažymas. Juk transporto priemonėms reikalinga techninė apžiūra, todėl rūpintis jomis privalu.

Dažniausiai automobilių dažymas tampa neišvengiamas tada, kai seni dažai nublunka, atsilupa, o poliravimas  neduoda jokio rezultato. Taip pat jo prireikia tokiais atvejais, kai po autoįvykio būtina atrestauruoti automobilio šoną ar kapotą. Priklausomai nuo to, kiek pažeista transporto priemonė, gali prireikti ir viso automobilio dažymo. Dažymo darbai dažnai praverčia ir kitais atvejais. Sakykim, restauruojant senus automobilius, surūdijus ar supuvus kai kurioms automobilio dalims, jie tikrai yra neišvengiami.

Iš esmės transporto priemonių dažymas yra gana sudėtinkas procesas, reikalaujantis tiek kruopštumo, tiek profesionalių žinių. Todėl be specialistų pagalbos tikriausiai neišsiversite, ypač jeigu neturite jokios patirties. Dažnai atrodo, jog dažydami patys galite sutaupyti. Tačiau galiausiai tenka nusivilti ir vistiek ieškoti profesionalų pagalbos, kuriems, prieš pradedant dažymo darbus, dar reikės ištaisyti Jūsų padarytas klaidas. Tuomet išlaidos, darbų laikas ir išeikvoti nervai išties padvigubės.

Taigi, nors ir nutarėte savo automobilio dažymą patikėti profesionaliems meistrams, apie visą darbų eiga žinoti verta. Automobilio dažymo procesas susideda iš kelių etapų:

  • Jeigu reikia, atstatomas deformuotas kėbulas;
  • Išrenkamos kėbulo detalės, išvalomos ir paruošiamos dažymui;
  • Paviršius apsaugomas nuo rūdijimo, t.y. padengiamas antikorozine medžiaga;
  • Glaistoma ir gruntuojama;
  • Parenkami tinkami dažai;
  • Dažoma ir lakuojama.

Kaip matote, tai išties nėra labai trumpas darbas. O be automobilio negalite išsiversti nė vienos dienos? Tuomet ieškokite tokios autoserviso įmonės, kuri teikia pakaitinio automobilio paslaugą. Be to daugelis autoservisų specializuojasi konkrečios markės automobilių remonto darbuose. Todėl nepagailėkite pastangų paieškoti Jūsų turimo automobilio markės specialistų ir galėsite džiaugtis tokia pačia pakaitine transporto priemone, kokią esate įpratęs vairuoti.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas