Šakiuose ketvirtadienį lankėsi Darius Šileikis, organizuojantis slalomo čempionato etapus Molėtuose ir Zarasuose, kuris čia susitiko su „Trys su puse vožtuvo“ komandos vadovu Gyčiu Matusevičiumi. Vizito metu jie apsilankė Šakių rajono savivaldybėje, kur su savivaldybės meru aptarė artėjančio slalomo čempionato etapo organizavimo planus Šakiuose.
Susitikimo metu aptarta, kad renginys planuojamas liepos 4–5 dienomis. Taip pat kartu su meru diskutuota apie tinkamiausią čempionato vietą.
Automobilių slalomo čempionatas į Šakius sugrįžta po 11 metų pertraukos ir pritrauks dalyvius iš visos Lietuvos. Tad ilgojo liepos savaitgalio metu mieste netrūks greičio, azarto ir įspūdžių.

