Marijampolėje netrūko azarto, gerų emocijų ir sportinio entuziazmo – čia vyko futbolo vaikščiojant turnyras Marijampolės mero taurei laimėti!
Į turnyrą susirinko komandos iš įvairių Lietuvos miestų, o aikštėje vyravo ne tik azartiškos kovos, bet ir puiki nuotaika, bendrystė bei aktyvus laisvalaikis gryname ore. Dalyvius sveikino Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis, kuris džiaugėsi turnyre tvyrojusia gera nuotaika, aktyviu komandų įsitraukimu ir bendruomeniška atmosfera. Vicemeras taip pat įteikė apdovanojimus turnyro dalyviams bei nugalėtojams.
Turnyro prizininkai:
- „Banga“ (Gargždai);
- „Tauras“ (Tauragė);
- „Sūduvos Pelėdos“.
Taip pat turnyre dalyvavo komandos „Minija“, „Zumpė“ (Tauragė), „Beržė“ (Tauragė), „Žaibas“ (Plungė) ir „MD Magnis“.
Dėkojame visiems dalyviams už sportiškumą, energiją ir bendrystę!

