Baigiamas rengti ,,Tūkstantmečio mokyklų” programos švietimo pažangos planas

Baigiamas rengti ,,Tūkstantmečio mokyklų" programos švietimo pažangos planas / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Š. m. balandžio 1-ąją į pirmą susitikimą rinkosi Marijampolės savivaldybės „Tūkstantmečio mokyklų“ programos švietimo pažangos plano parengimo darbo grupė. Nuolatiniai susitikimai ir diskusijos davė vaisių – baigiamas rengti pažangos planas netrukus bus pateiktas Europos socialinio fondo agentūrai.

„Džiaugiuosi darbo grupės profesionalumu ir aktyvumu, kuri visą laiką konstruktyviai dirbo, reguliariuose susitikimuose, teikė savo siūlymus, dalyvavo įvairiose konsultacijose“, – sako savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Ji taip pat akcentuoja, kad būtent dėl našaus ir produktyvaus darbo, planas parengtas tikrai kruopščiai ir atsakingai, atsižvelgus į šių dienų aktualijas ir įsigilinus į ateities perspektyvas.

Šio mėnesio pabaigoje bus skelbiamos pirmajame „Tūkstantmečio mokyklų“ programos sraute dalyvaujančios savivaldybės, o liepos ir rugpjūčio mėnesiais bus tikslinami ir užbaigiami pirmojo srauto savivaldybių pažangos planai ir investiciniai projektai. Rudenį Europos socialinio fondo agentūra Centrinei projektų valdymo agentūrai teiks pirmojo srauto savivaldybių projektus reikiamam finansavimui gauti.

Agnė Pavelčikienė, sako, tikinti, kad pavyks patekti tarp pirmojo srauto savivaldybių ir gauti finansavimą „Tūkstantmečio mokyklų“ programos švietimo pažangos plano įgyvendinimui.

Primename, kad šioje programoje planuoja dalyvauti, bendru susitarimu atrinktos, šešios Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigos, ugdančios nemažiau nei 300 mokinių: Rygiškių Jono ir Sūduvos gimnazijos, Rimanto Stankevičiaus, Jono Totoraičio ir „Šaltinio“ progimnazijos bei „Ryto“ pagrindinė mokykla.

Programoje dalyvaujančios mokyklos veiklą tobulins keturiose srityse: Lyderystė veikiant; Įtraukusis ugdymas; Kultūrinis ugdymas; Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos mokslų ir kūrybiškumo (STEAM) ugdymas.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE