Balandžio 19 d. bus organizuojamas perspėjimo sistemos patikrinimas įjungiant centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenas

Vykdydamas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 2017 m. balandžio 19 d. organizuoja perspėjimo sistemos patikrinimą įjungiant centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenas.

Patikrinimo metu Lietuvoje 11 val. 52 min., visam 3 min. darbo ciklui, bus įjungiamos elektros sirenos ir siunčiami trumpieji perspėjimo pranešimai per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešojo judriojo telefono ryšių paslaugų tiekėjų tinklus, sistemą. 11 val. 55 min. per Lietuvos nacionalini radiją ir televiziją pateikiama informacija gyventojams, Marijampoles apskrityje informacija bus skelbiama ir per regioninę radijo stotį ,,Kapsai“.

Gyventojams rekomenduojama nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą yra pateikta Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje adresu: www.gpis.vpgt.lt.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE