Balandžio 4 – 10 d. savaitinė COVID-19 apžvalga Šakių rajone

Koronaviruso apžvalga / Šakių rajono savivaldyės nuotr.

Per ataskaitinę savaitę nustatyta 91 atvejis, naujų susirgimų skaičius beveik toks pat.

Tokiomis koronaviruso statistikos įžvalgomis dalinasi Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis.

Anot statistikos, šiuo metu serga 203 gyventojai, o Šakiai su 682,8 atvejo 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų nukrito į 29 vietą šešiasdešimties savivaldybių sąraše. Savaitinis pokytis praėjusią savaitę teigiamas – 4,5%, R(t) rodiklis sudaro 1.0.

Demografinė užsikrėtimų statistika tokia: vyrai – 41,76%, moterys – 58,24%. Amžiaus grupėse praėjusią savaitę šiek tiek padaugėjo sergančiųjų vyriausiųjų gyventojų (24,18%), o vaikų sumažėjo (14,29%). Didžioji dalis užsikrėtusiųjų – 61,54% – priklauso 19-65 metų amžiaus grupei.

Džiugina ir tai, kad naujų židinių Marijampolės apskrityje sumažėjo beveik perpus – šiuo metu fiksuojami 28 aktyvūs ligos protrūkiai. Šakių rajone šiuo metu nustatyti 4 židiniai ir tai yra dvigubai mažiau, nei praėjusią savaitę.

Toliau drąstiškai mažėja vakcinacijos tempai: pirmosios vakcinos dozės atvyko tik vienas gyventojas, o sustiprinančiosios – vos 10.

Teigiamų testų dalis dar truputį sumažėjo – 36,40%,  o tiesiogiai su COVID užkratu siejamos mirties faktas Šakių rajono savivaldybėje nenustatomas jau nuo kovo 5 d.

Koronaviruso apžvalga / Šakių rajono savivaldyės nuotr.

 

Sūduvos gidas logotipas

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE