Baldai namams: kam teikti pirmenybę šiais metais?

Kiekvieneri metai yra puikus laika pradėti gražius pokyčius  savo aplinkoje. Na, o, jei nusprendėte, kad būtent šie metai bus tie, kai įsirengsite namus ar juos atnaujinsite, nusipirkdami naujų baldų, tai pats metas jau dabar sužinoti, kokiems pasirinkimas pirmenybė derėtų teikti. 

Minimalizmas, kaip pažadas saugoti gamtą

Kaip žinia, kiekvienais metais yra vis garsiau ir dažniau kalbama apie tai, kaip svarbu saugoti gamtą ir visais įmanomas būdais mažinti jos taršą. Tačiau dar svarbiau tai, kad prisidėti prie mažesnės gamtos taršos galima ypač įvairias būdais, pavyzdžiui, netgi perkant baldus savo namams. Kad taip ir būtų, tereikia pirmenybę teikti minimalistiniams baldams. Gaminant tokius baldus, yra atsisakoma daugybės dekoro ar papildomų detalių. Taigi, tai reiškia, kad baldas buvo pagamintas sunaudojant mažiau išteklių, todėl jų buvo daugiau išsaugota, o jo gamybos procesas – vyko trumpiau ir gamta buvo mažiau teršiama. Taigi, nieko keista, kad viena svarbiausių šių metų tendencijų yra minimalistinių baldų pirkimas, kuris skamba kaip pažadas augoti gamtą. 

Draugiški visiems šeimos nariams

Namai – viena iš tų nedaugelio vietų, į kurią susirenka visi šeimos nariais. Taigi, ne ką mažiau svarbi ir kita žinutė, į kurią taip pat svarbu atkreipti dėmesį: baldai namams turi būti tokie, jog būtų draugiški visiems šeimos nariams. Taigi, tai reiškia, kad pirkdami baldus namams, pirmiausia turite įvertinti tam tikras detales: ar jie yra pagaminti iš natūralių žaliavų? Geriausia rinktis būtent tuos, kurie būtų pagaminti iš natūralių žaliavų (medienos, metalo, stiklo ir t.t.), kadangi būtent jos yra palankios žmogaus sveikatai, todėl idealiai tinka net ir tuo atveju, jei jūsų namuose auga mažamečiai vaikai arba gyvena vyresnio amžiaus žmonės. Taip pat svarbu įvertinti, ar baldas neturi aštrių kampų, kurie galėtų sužeisti vaikus. 

Taigi, jei šiais metais planuojate atnaujinti namus ir norite įsigyti naujų baldų, nepamirškite ir svarbiausių šių metų tendencijų: minimalizmas – svarbus pažadas saugoti gamtą, o taip pat – naujasis pirkinys turi būti draugiškas visiems šeimos nariams.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE