Baraginės kaimo bendruomenė tvarko viešąsias erdves ir plečia veiklos galimybes

Baraginės kaimo bendruomenės namų teritorijoje ir Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriaus patalpose ir karantino metu vyksta intensyvūs darbai.

Savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis ir savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis apsilankė Baraginėje, kur susipažino su vykdomais darbais ir susitiko su projektų iniciatore Baraginės kaimo bendruomenės pirmininke ir kultūros darbuotoja Irena Maziliauskiene.

Baraginės kaimo bendruomenė baigia įgyvendinti projektą „Viešosios erdvės gerinimas ir pritaikymas poreikiams”, kurio metu bus įrengta trinkelėmis klota aikštelė. Aikštelę nuspręsta įrengti norint pagerinant galimybes organizuoti renginius, kad ir renginių dalyviai, ir žiūrovai galėtų saugiai šokti. Įrengus aikštelę taip pat bus galimybė organizuoti ir sporto renginius. Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo ir Marijampolės savivaldybės administracija. Ateityje planuojama priešais aikštelę įrengti ir lauko sceną. Ji bus pastatyta įgyvendinant naują projektą „Lauko scena – nauja galimybių erdvė”.

Aktyvūs tvarkymo darbai karantino laikotarpiu vyko ir Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriuje: perdažytos salės sienos, pakeistos grindys, planuojama sutvarkyti scenos uždangą, tvarkomi darbo kabinetai, sumontuota stacionari įranga parodų eksponavimui.

Pagrindinės žiūrovų salės siena papuošta gražiu piešiniu. Šį meninį akcentą tautodailininkės Julijos Daniliauskienės karpinių motyvais sukūrė menininkėIeva OlimpijaVoroneckytė. Darbas atliktas Marijampolės kultūros centrui įgyvendinat projektą „Už tavo ir mano laisvę“, kuris buvo finansuojamas iš Marijampolės savivaldybės administracijos ir Lietuvos kultūros tarybos lėšų.

„Džiaugiuosi, kad Baraginės kaimo bendruomenė, vadovaujant bendruomenės pirmininkei ir ilgametei kultūros darbuotojai Irenai Maziliauskienei, aktyviai vykdo projektus ir puikiai tvarkosi gerinant infrastruktūrą ir kultūros skyriaus patalpas, kad bendruomenė turėtų dar geresnes sąlygas organizuoti renginius ir smagiai leisti laisvalaikį. Jaukesnė aplinka, tvarkingos ir gražios patalpos bei aktyvi bendruomenė kuria puikią nuotaiką ir gerina laisvalaikio praleidimo sąlygas. Smagu, kai ir Marijampolės kultūros centras, kurio padalinys yra Baraginės skyrius, ir pati bendruomenė deda pastangas gerinti infrastruktūrą tam, kad visiems čia gyvenantiems būtų patogiau ir jaukiau, būtų geresnės sąlygos įdomiai kultūrinei veiklai. Belieka laukti, kada šias erdves pripildys žmonių džiaugsmingas šurmulys ir muzikos garsai“, – po susitikimo sakė savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Baraginės bendruomenė nuolat aktyviai vykdo įvairius projektus, kasmet organizuoja renginius, todėl tikimasi, kad vykdomi darbai suteiks bendruomenei dar geresnes sąlygas organizuoti veiklą. Bendruomenininkai galės džiaugtis ne tik puikiai sutvarkyta ir laisvalaikio praleidimui tinkama aplinka ir išpuoselėtomis patalpomis, bet ir smagiau leisti laiką, dažniau lankytis organizuojamuose renginiuose.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE