Sausio 7 d. įvyko Šakių rajono savivaldybės bendruomenių centrų asociacijos tarybos posėdis.
Posėdyje dalyvavo savivaldybės meras Raimondas Januševičius, vicemeras Egidijus Peleckis, mero patarėja Agnė Dereškevičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Asta Kėvelaitytė.
Posėdžio metu buvo svarstytas Bendruomeninių organizacijų tarybos (BOT) reikalingumo klausimas. Bendru sutarimu nuspręsta, kad atskiros BOT steigti nėra būtina. Vadovaujantis Bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymu, savivaldybėse, kurių teritorijoje gyvena iki 100 tūkst. gyventojų, tarybos sprendimu – pritarus ne mažiau kaip pusei savivaldybės teritorijoje veikiančių bendruomeninių organizacijų – savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybai gali būti pavesta atlikti ir savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos funkcijas.
Taip pat posėdyje aptartas šių metų savivaldybės biudžeto lėšų skyrimas Šakių rajono bendruomeninių organizacijų finansavimo konkursui, diskutuota apie aktualius klausimus ir iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduria bendruomenės.
Šakių rajono savivaldybė ir toliau sieks stiprinti bendruomenių vaidmenį, skatinti jų aktyvumą bei užtikrinti konstruktyvų bendradarbiavimą sprendžiant aktualius klausimus.

