Birželio viduryje startuos Lietuvos 3×3 krepšinio čempionatas. Kovos vyks ir Šakiuose!

2020-ųjų vasarą Lietuvoje karaliaus 3×3 krepšinio kovos – be 3×3 krepšinio asociacijos ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) organizuojamo turnyro taip pat vyks ir Lietuvos 3×3 krepšinio čempionatas.

Čempionato kovos visą vasarą vyks įvairiuose Lietuvos miestuose – 12 čempionato etapų pasiskirstys po Panevėžį, Tauragę, Ukmergę, Kuršėnus, Radviliškį, Šakius, Raseinius, Nemenčinę, Rokiškį, Kaišiadoris, Plungę ir Rietavą. Galiausiai, geriausiai turnyruose pasirodžiusios ir daugiausiai įskaitinių taškų surinkusios komandos rugpjūčio 15-16 dienomis susitiks finaliniame čempionato etape ir kausis dėl nugalėtojų vardo.

Elito grupės nugalėtojams atiteks kelialapis į aukščiausio lygio „FIBA World Tour Masters“ turnyrą.

Pirmasis etapas birželio 13-14 dienomis vyks Panevėžyje, antrasis birželio 20-21 dienomis Tauragėje, o paskutinis birželio mėnesio turnyras 27-28 dienomis vyks Ukmergėje.

Lietuvos 3×3 krepšinio čempionate varžysis 10 skirtingų amžiaus ir pajėgumo grupių dalyviai – mėgėjai, elitas ir įvairaus amžiaus jaunimo grupės: nuo vienuolikmečių iki aštuoniolikmečių.

3x3 čempionatas

„Kartu su 3×3 krepšinio asociacija stengiamės plėsti 3×3 krepšinio prieinamumą ir geografiją, todėl Lietuvos čempionato etapai aplankys įvairių Lietuvos regionų miestus ir miestelius. Lietuva bus viena iš pirmųjų šalių, kuri jau vasaros pradžioje atnaujins 3×3 krepšinio renginius. Džiugu, kad tą esame pasirengę daryti itin aktyviai“, – pasakojo vienas čempionato organizatorių Martynas Karaliūnas.

Lietuvos 3×3 krepšinio čempionatu džiaugėsi ir „3×3 krepšinio asociacijos“ direktorius Ignas Grinevičius.

„3×3 krepšinio asociacija“ labai džiaugiasi šio čempionato plėtra ir pačio 3×3 krepšinio populiarinimu, nes tokiu būdu jis pasieks visą Lietuvą ir leis platesnei auditorijai su juo susipažinti“, – teigė „3×3 krepšinio asociacijos“ direktorius.

Visas vasaros 3×3 krepšinio čempionatas yra oficialiai pripažintas FIBA organizacijos ir bus vykdomas naudojantis šia platforma. Detalų kalendorių rasti ir komandą užregistruoti galima internetu www.3x3cempionatas.lt.

 

LKF informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE