Marijampolės sporto centro U19 merginų komanda pademonstravo neįtikėtiną charakterį ir iškovojo bronzos medalius Lietuvos moksleivių salės tinklinio čempionate!
Kelias iki medalių nebuvo lengvas, tačiau kovingumas ir vienybė atnešė pergalę:
Pusfinalis: Marijampolės SC – Kauno „Startas-3“ (0:3). Nors teko pripažinti varžovių pranašumą, merginos kaupėsi lemiamam mūšiui.
Mačas dėl 3 vietos: Marijampolės SC – Kauno „Startas-2“ (3:2). Tikra drama aikštelėje!
Po 5 setų kovos, parodžiusios geležinę valią, pergalė ir bronza keliauja į Marijampolę!
Bronzinė komanda:
- Augustė Balaikaitė
- Ugnė Simonaitytė (MVP)
- Evita Simonaitytė
- Patricija Brazaitytė
- Rusnė Pačėsaitė
- Justina Milončiūtė
- Gerda Lazauskaitė
- Ugnė Būtėnaitė
- Eivilė Andziulytė
- Kamilė Baltrušaitytė
- Meda Mereckaitė
- Radvilė Jieznytė
Ypatingi sveikinimai Ugnei Simonaitytei, pripažintai naudingiausia komandos žaidėja!

