Kasmet antrąjį gegužės penktadienį minima Buhalterių diena – profesinė šventė, skirta pagerbti finansininkus ir apskaitos specialistus už jų atsakingą, kruopštų ir itin svarbų darbą.
Šiandien šios profesinės dienos proga penktadienį Vilkaviškio rajono savivaldybėje susirinko administracijos bei įvairių rajono įstaigų finansų, apskaitos ir audito specialistai.
Susirinkusiuosius pasveikino Savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Vilija Tautvydienė, dėkodami už kasdienį darbą, atsakomybę ir svarų indėlį į sklandžią įstaigų veiklą.
„Jūsų darbas dažnai lieka nepastebėtas, tačiau būtent nuo jūsų tikslumo, sąžiningumo ir atsakomybės priklauso tvarka, stabilumas bei pasitikėjimas. Linkiu, kad profesinėje kasdienybėje netrūktų pagarbos, supratimo ir pasididžiavimo savo darbu“, – sveikindamas kalbėjo meras A. Neiberka.

