„Būkit laimingos, mielos mamytės, močiutės!“

Motinos diena – viena gražiausių ir svarbiausių pavasario švenčių. Ši diena primena mums ypatingai svarbią moters misiją – motinystę, Juk nuo motinos ir vaikų ryšio didžiąja dalimi priklauso žmogaus, visuomenės, tautos socialinis brandumas, dažnai ir ateitis. Šią dieną motinoms dovanojamos gėlės, skiriami gražiausi žodžiai, šypsenos, apkabinimai. Šią svarbią dieną savo artimųjų sveikinimų sulaukdavo daugelis globos namuose gyvenančių mamų, močiučių, prosenelių.  Deja, pandemija paveikė šią gražią tradiciją ir ne visas globos namuose gyvenančias gali aplankyti jų artimieji.

nykštukas marijampolėNorėdama, kad visos mamos šią dieną būtų laimingos, patirtų džiugių akimirkų, pakviečiau Marijampolės lopšelio – darželio „Nykštukas“  ir vaikučius, Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų padalinio Bendruomeninių vaikų globos namų jaunuolius prisijungti prie iniciatyvos Būkit laimingos, mielos mamytės, močiutės!“ ir padovanoti globos namuose gyvenančioms mamoms savo rankomis pagamintas sveikinimo atvirutes.

Džiugu, kad abi bendruomenės aktyviai prisijungė prie šios iniciatyvos, su meile ir rūpesčiu  gamino atvirutes, o Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Aušra Kupčinskienė palaikė šią iniciatyvą ir Motinos dieną visos Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose gyvenančios mamos sulaukė sveikinimų, kartu su linkėjimais – sveikatos, geros nuotaikos, saulėtų pavasario dienų!

Lopšelio – darželio „Nykštukas,

ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Kuralavičienė

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE