Darbą pradeda naujos savivaldybių tarybos

Šią savaitę pradeda posėdžiauti pirmosios naujai išrinktos savivaldybių tarybos.

Pirmieji į posėdį pirmadienį renkasi Trakų rajono politikai. Šioje savivaldybėje mere perrinkta Edita Rudelienė, jos atstovaujamas Liberalų sąjūdis gavo devynis mandatus iš 24, keturis mandatus turi dabartiniai koalicijos partneriai – Lietuvos Lenkų rinkimų akcijos (LLRA) ir Rusų aljanso koalicija.

LLRA atstovė, vicemerė Marija Puč BNS sakė, kad LLRA ir toliau dirbs su liberalais, prie koalicijos ketinimą prisidėti išreiškė ir tris mandatus turintis visuomeninis komitetas „Renkuosi ateitį“.

„Prieš posėdį renkamės į mišias, vėliau bus priesaika. Paskui bus klausimas dėl įgaliojimų nutraukimo su kadencijos pabaiga, taip pat dėl mero pavaduotojo skyrimo, administracijos direktoriaus, direktoriaus pavaduotojo skyrimo“, – sakė ji.

Šią savaitę taip pat posėdžiaus naujos Šiaulių miesto, Kalvarijos, Plungės, Rietavo, Utenos, Jonavos, Kazlų rūdos, Kretingos, Rokiškio, Šalčininkų, Varėnos, Vilkaviškio, Zarasų, Ignalinos savivaldybės.

Vėliausiai – balandžio 25 dieną – pirmieji posėdžiai suplanuoti Panevėžio, Radviliškio, Šilalės rajonų savivaldybėse.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas