Kovo 31 dieną į pirmąjį posėdį rinkosi naujai trejų metų kadencijai sudaryta Šakių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba.
Tarybą sudaro:
• Ingrida Jakaitienė – Sintautų bendruomenės centro narė;
• Mindaugas Kantautas – Asociacijos „Naumiestiečių sambūris“ pirmininkas;
• Virginija Sutkuvienė – Kriūkų bendruomenės centro narė;
• Violeta Simonavičienė – Šakių rajono savivaldybės tarybos narė;
• Ilona Šeflerienė – Šakių rajono savivaldybės tarybos narė;
• Rima Vasaitienė – Zanavykų muziejaus direktorė.
Posėdžio metu vyko Tarybos pirmininko ir pirmininko pavaduotojo rinkimai, taip pat svarstytas dviejų tarybos narių delegavimas į bendruomeninių organizacijų finansavimo konkurso paraiškų vertinimo komisiją bei aptarti kiti aktualūs klausimai.
Tarybos pirmininke išrinkta Ilona Šeflerienė, pirmininko pavaduotoja – Virginija Sutkuvienė. Abi jos taip pat deleguotos į bendruomeninių organizacijų finansavimo konkurso paraiškų vertinimo komisiją.
Posėdžio metu aptartos pagrindinės Tarybos veiklos gairės ir ateities planai.
Sveikiname naująją Tarybos pirmininkę ir linkime visai Tarybai sėkmingo, konstruktyvaus darbo, įgyvendinant numatytus tikslus bei stiprinant bendruomeninę veiklą rajone.

