Darželis, į kurį gera ateiti

 

Vilkaviškio vaikų lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vyko Lietuvos ugdymo įstaigų, turinčių „Eglutės“ pavadinimą, konferencija „Darželis, į kurį gera ateiti“. Šios konferencijos tikslas – skatinti aktyvų ir efektyvų ugdymo įstaigų pedagogų bendradarbiavimą, kartu dalijantis darbo patirtimi.

Konferencijoje dalyvavo ugdymo įstaigų vadovai, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai, pagalbos vaikui specialistai iš Mažeikių, Klaipėdos, Anykščių, Radviliškio, Šiaulių rajono, Ukmergės, Utenos, Šakių.

Susirinkusiuosius pasveikino Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio direktorė Renata Sakalauskienė, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Elena Šventoraitienė.

Savivaldybės meras A. Neiberka pasidžiaugė, kad specialistai pasidalinti patirtimi susirinko būtent Vilkaviškyje ir linkėjo konferencijoje įgytas žinias ir patirtį pritaikyti savo darbe, ugdant mažuosius mūsų šalies gyventojus.

Konferencijos metu susirinkusieji dalinosi savo profesine patirtimi, kalbėjo apie įvairių priemonių panaudojimo galimybes ugdymui, lyderystės, kūrybiškumo formavimą, pedagogų tobulinamasi, diskutavo apie būtinus dalykus, kad darželis taptų ta vieta, į kurią būtų gera ateiti vaikams, jų tėveliams bei patiems darbuotojams.

Savo pasirodymu konferencijos dalyvius pradžiugino mažieji Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai.

Vilkaviškio r. savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE