Daugiau papildomų automobilių stovėjimo vietų Vytauto gatvėje

Vienoje iš judriausių miesto gatvių – Vytauto gatvėje – Marijampolės savivaldybės eismo saugumo komisija nusprendė įrengti daugiau automobilių stovėjimo vietų. Gegužės 22-osios posėdyje komisijos nariai nusprendė, jog yra tikslinga įrengti papildomas vietas, kadangi gatvė yra plati ir stovintys automobiliai netrikdys eismo, o taip bus užtikrinamas patogesnis patekimas į šalia esančias įstaigas.

Visoms transporto priemonėms Vytauto g. kairėje pusėje (važiuojant nuo Laisvės g.) ties 15 ir 13 namais ir dešinėje pusėje nuo 14 namo iki Vasario 16-osios gatvės leidžiama stovėti tik važiuojamojoje kelio dalyje išilgai šaligatvio. Atlikus ženklinimą sudaryta galimybė 20-čiai vairuotojų tinkamai ir niekam netrukdant pastatyti savo transporto priemonę.

„Kiek anksčiau, balandžio mėn., tos pačios Eismo saugumo komisijos sprendimu Vytauto g. atkarpoje nuo P. Vaičaičio g. iki Vasario 16-osios g. buvo įrengta 31 automobilių stovėjimo vieta. Taigi, iš viso šioje gatvėje atsirado 51 nauja automobilių stovėjimo vieta. Tikimės, kad dabar gyventojams bus patogiau patekti į šalia esančias parduotuves bei įstaigas.“, – sakė Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE