Daugiausiai – 11 partijų savo kandidatus iškėlė Marijampolės rinkimų apygardoje

Kiek daugiau nei mėnesis liko iki LR Seimo rinkimų. Spalio 11-ąją rinkėjai bus laukiami rinkimų apylinkėse, kuriose atiduos savo balsą už kandidatus užimti vieną iš 141-os kėdės Seimo rūmuose.

Sūduvos regioną aprėpia 4-ios rinkiminės apygardos – Sūduvos šiaurinė, Sūduvos pietinė, Vilkaviškio ir Marijampolės apygardos. Kviečiame iš arčiau pažinti Marijampolės rinkiminę apygardą.

Marijampolės vienmandatė rinkimų apygarda ribosMarijampolės vienmandatei rinkimų apygardai yra skirtas 29-tas numeris. Ją sudaro 15 atskirų apylinkių, iš kurių pagal rinkėjų skaičių didžiausia yra Tarpučių apylinkė (3697 rinkėjai), o mažiausią – Armino apylinkė, kuriai priskirti 927 teisę balsuoti turinys asmenys.

Iš viso Marijampolės apygarda vienija beveik 33 tūkst. rinkėjų.

Šioje apygardoje, kaip, tiesa, ir kitose Sūduvos regioną aprėpiančiose apygardose, nėra nė vieno savarankiškai išsikėlusio kandidato. Visi asmenys spalio 11-ąją kovosiantys dėl rinkėjų balsų – vienos ar kitos partijos atstovai. O jų Marijampolės apygardoje yra 11, daugiausiai iš visų 4-ių Sūduvos rinkiminių apygardų.

Čia varžytis pasirengę Centro partijos „Gerovės Lietuva“ kandidatas Gintaras Skamaročius, Tadas Račius iš Darbo partijos, Gediminas Akelaitis iš Krikščionių sąjungos, Laisvės partijos atstovas Marius Čeponas. Taip pat Marijampolėje rinkėjų palankumo sieks Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas Arūnas Sakalauskas, Lietuvos socialdemoktarų partiją atstovaujanti Irena Lunskienė, Valdas Lukoševičius – Lietuvos socialdemokratų darbo partijos atstovas, Dainius Gaižauskas kartu su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Vincas Ramutis Gudaitis į rinkimus keliauja kartu su Nacionaliniu susivienijimu, o Partija LIETUVA – VISŲ siunčia savo kandidatą Algį Krupavičių, Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus Marijampolėje atstovaus Andrius Vyšniauskas.

[socialpoll id=”2682935″]

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE