DNSB pirmininkų dėmesiui: ne visos firmų siūlomos paslaugos reikalingos

Į Marijampolės savivaldybės administraciją kreipėsi daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkai, informuodami, kad įvairios privačios firmos primygtinai siūlo savo paslaugas parengti įvairių dokumentų paketus. Firmų atstovai motyvuoja tuo, kad tokių dokumentų reikalauja savivaldybės administracija.

Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus paskirti priežiūros ir kontrolės vykdytojai atlieka pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus bendrojo naudojimo objektų administratorių veiklos, susijusius su įstatymų ir kitų teisės aktų vykdymu, patikrinimus, tačiau jų atliekama kontrolė dažniausiai neapima įvairių firmų siūlomų paslaugų. Tad bendrijų pirmininkams siūloma atidžiau pasigilinti, kokias sritis priežiūros ir kontrolės vykdytojai gali tikrinti, ir tik tuomet apsispręsti, reikia tokių firmų siūlomų paslaugų ar ne.

Su Marijampolės savivaldybės daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrijų valdymo organų, Jungtinės veiklos sutartimi įgaliotų asmenų ir Marijampolės savivaldybės vykdomosios institucijos paskirtų bendrojo naudojimo objektų administratorių (valdytojų) veiklos patikrinimo grafiku ir kita informacija galite susipažinti Marijampolės savivaldybės svetainėje www.marijampole.lt skiltyje „Daugiabučių namų modernizavimas ir valdymas“ – „Daugiabučių namų objektų valdytojų priežiūra ir kontrolė“ arba Marijampolės savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriuje, tel.: (8 343) 90 057, (8 343) 90 064.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas