Dobilas Sinkevičius: marijampoliečiai gali išsirinkti jauniausią merą Lietuvoje

Sasnavos aerodrome praėjusį savaitgalį vykusioje aviacijos šventėje apie kandidatavimą į Marijampolės miesto merus paskelbė jauniausias pretendentas Dobilas Sinkevičius.

Šią savaitę Dobilas Sinkevičius baigė rinkti kandidatui būtinus parašus ir jau planuoja visiems savivaldybės gyventojams pristatyti savo rinkiminę programą bei viziją Marijampolės plėtrai.

„Turiu idėjų, turiu matymą, kaip Marijampolę prikelti iš letargo miego, kaip sukurti visiems rajono gyventojams patogesnę ir patrauklesnę gyvenamąją aplinką. Manau, kad trinkelių klojimo laikai turi baigtis, o visos pastangos ir resursai nukreipti nauja linkme. Savo programą pristatysiu rugpjūčio 3 d., 18 val. Vytauto parke. Kviečiu ateiti, padiskutuosime“,- sako Dobilas Sinkevičius.

25-erių metų amžiaus jaunuolis, jei bus išrinktas Marijampolės vadovu, pretenduoja tapti pačiu jauniausiu meru Lietuvos istorijoje.  Jauniausiu meru iki šiol buvo tapęs 26-erių Jonavos miesto vadovas, dabartinis ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Paklaustas ar neturi giminystės ryšių su Mindaugu, Dobilas nusišypso: „Ne, ne giminės, bet, kaip sakoma,  Sinkevičius Sinkevičiui visada yra Sinkevičius“.

Dobilas Sinkevičius yra smulkusis verslininkas, bei kartu su mama turi kaimo turizmo verslą Marijampolės rajone. Buvo Marijampolės mokinių parlamento pirmininkas, seniūnaitis. Nuo 2007 m. yra partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Dobilo Sinkevičiaus rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. I-17-5

Jums gali patikti
2 Komentarai
  1. Vincas sako

    Jau nestulbina jaunimo norai lipti per galvas, siekti nesuprantamų tikslų. Optimizmas ir fantazijos gerai, bet kur politikos patirtis, kur viešojo administravimo praktika, kur darbo su vietos politikais patirtis ? Norint taikyti į merus reikėtų bent jau Kalvarijos savivaldybės tarybos nariu, bent vieną kadenciją pasidarbuoti. Skraidyti padangėse viena, o nusileisti ant žemės kita. Tai skirtingi dalykai. Mokykis, jaunuoli, kol ne vėlu. Parodyk savo darbais savo jėgą. Tada pagalvosim ko vertas. Seniūno pareigos taip pat būtų neblogas karjeros šuolis po seniūnaičio. Stenkis.

  2. marijampolietis sako

    nu joa paksas lietuva pardave borisovui visi jau pamirsot:?o jis jo partijoj ir dar nori eit mero pareigas.grazios svajones 🙂

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.