Dovanos sušildė senelių širdis

Prieš Kalėdas skubame vieni pas kitus su širdies dovanomis. Artėjant gražiausiai metų šventei Šv. Kalėdoms, šventinė nuotaika pasklido ir po Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės globos namus. Ypatingai smagu sulaukti kraštietės, Kauno Zanavykų bendrijos pirmininkės Reginos Motienės su įvairiomis gražiomis iniciatyvomis. Šiemet ji kartu su savo kolega Kęstučiu Pušinaičiu į Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės globos namus atvežė savo studentų parengtą koncertinę programą. Prieš koncertą globojamiems seneliams išdalintos saldžios dovanėlės.

Šventėje dalyvavęs rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis pasveikino gyventojus artėjančių švenčių proga ir įteikė dovanų. Lietuvos Respublikos Seimo narė Irena Haase ne tik pasveikino globos namų bendruomenę, bet ir padovanojo savo keptų keksiukų. Gražius žodžius šventės dalyviams skyrė ir savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Pilypaitytė.

Socialinės pagalbos centro direktorius kunigas kanauninkas Donatas Jasulaitis visiems padėkojo už šventinę programą, dalyviams įteikė šventines dovanas.

Kauno Technikos kolegijos studentai senoliams įteikė vaikų sukurtus Kalėdinius atvirukus, saldumynų ir vaisių. Studentų muzikantų grupė „Visi savi“ padovanojo nuostabių garsų muziką, o šokių kolektyvas „Zanavykai“, vadovaujamas Kęstučio Pušinaičio, šokdami tautinius šokius, padėjo prisiminti  jaunas dienas.

Vėliau visi šventės dalyviai susėdo prie bendro vaišių stalo, dalinosi maloniomis emocijomis ir patirtais įspūdžiais.

 

Socialinės paramos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE