Duris atvėrė Marijampolės kultūros variklis BWM

Šeštadienį marijampoliečiai ir Marijampolės kultūros variklio BWM, jau kurį laiką intriguojančio netikėtomis iniciatyvomis bei netradiciniais renginiais, rėmėjai ir bičiuliai buvo pakviesti į naujos kūrybinės erdvės atidarymo šventę.

Kultūros variklio BWM sumanytoja Neringa Pangonytė, Marijampolės menų ir renginių asociacijos prezidentė, dėkinga visiems palaikiusiems šią idėją ir prisidėjusiems prie jos įgyvendinimo. Svajonė pildosi – įkurta ir įveiklinta nauja, įvairių kūrėjų poreikius galinti tenkinti, parodoms, performansams, koncertams, seminarams, diskusijoms, edukacijoms ar įvairioms socialinėms iniciatyvoms atvira erdvė.

Gausus būrys susirinkusiųjų, netradicinis atidarymas, atvira diskusija apie alternatyvią kultūrą ir eksperimentinį meną, muzikinės jaunųjų marijampoliečių improvizacijos – tai atviras kvietimas susitikti, permąstyti savo santykį su kultūra, atsiverti saviraiškai. Marijampolės kultūros variklio BWM siekis – burti atvirą, kūrybišką ir darnią, turinčią naują požiūrį miesto kultūros bendruomenę.

Kad to reikia, patvirtina vis daugiau žmonių, atrandančių šią kūrybinę erdvę, norinčių joje pristatyti savo kūrybą, atsiskleisti, keistis ir keisti…

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE