Edgaras Pilypaitis patvirtintas Marijampolės regiono plėtros tarybos kolegijos pirmininku

Marijampolės regiono plėtros tarybos kolegijos pirmajame posėdyje 2020 m. gruodžio 1 d. Šakių rajono savivaldybės meras buvo patvirtintas Marijampolės RPT kolegijos pirmininku, o pavaduotoju – Marijampolės savivaldybės tarybos narys Albinas Mitrulevičius.

„Taigi nors dalinai keitėsi pati RPT sudėtis, vadovybė lieka ta pati, tad tikimasi pradėtus darbus tęsti tuo pačiu nusiteikimu – bendraujant ir bendradarbiaujant, o ne konkuruojant ir tuščiai politikuojant. Pirmas darbas – paskirti RPT kolegijos administracijos direktorių.

Šiandien patvirtintas direktoriaus pareigybės aprašymas ir atrankos komisija. Netrukus bus skelbiamas konkursas į šias pareigas. Priminsiu, kad naujos sudėties RPT kolegija su administracija funkcionuoti turi pradėti nuo 2021 m. kovo 1 d. Šakių savivaldybei kolegijoje atstovauja meras Edgaras Pilypaitis, Bernardinas Vainius ir Mindaugas Tarnauskas“, – sakė Šakių meras.

RPT bus vienintelė struktūra, tvirtinanti Regiono plėtros planą, pagal kurį bus paskirstyta ne mažiau kaip 30% būsimojo 2021-2027 m. finansinio periodo ES paramos.

Marijampolės regiono plėtros tarybos kolegijos posėdis2

Šakių savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE