Euro profilio langai – investicija, kuri atsiperka

Langai yra ne tik grožio elementas namuose, bet jie ir leidžia sulaikyti šilumą, pakelti namo vertę. Daug apie langus nesuvokiantys asmenys sunkiai pasirenka tinkamus langus namams, dėl to vertėtų kreiptis į specialistus, jie žino, ką jums pasiūlyti.

Brangstant energijos šaltiniams, pastatams šildyti naudojama vis daugiau įvairių rūšių kuro

Siekdami sumažinti išlaidas, parūpiname šiltą langą, kuris leis ekonomiškiau panaudoti savo biudžetą namui ar butui šildyti. Pradėtas gaminti naujas 92 mm storio europinio standarto langas. Šis langas, kaip ir visi kiti euro langai, atsidaro į vidų. Stiklo paketo storis 48 mm, o šilumos perdavimo koeficientas U = 0,5 W/(m²·K). Koeficientas U yra vienas iš svarbiausių lango parametrų, kuris parodo šilumos išeigą per langą per valandą (1 kvadratiniame metre), esant 1 K arba 1 ºC temperatūrų skirtumui viduje ir išorėje.

Euro 92 minkštų virvelinių medinių langų privalumai – energijos taupymas, ilgaamžiškumas, didelis šviesos pralaidumas, modernus dizainas ir priimtina kaina

Tokį modelį renkasi ne tik privatūs klientai ar šeimų asociacijos, bet ir įvairius projektus vykdančios organizacijos. Euro 92 minkštųjų laidų mediniai langai yra apgaubti 56 mm storio stiklais, kurie gali atitikti net „pasyviųjų“ namų statybos reikalavimus. Jei ieškote šiltų ir pigių langų, šie mediniai langai yra geras pasirinkimas. Kaip ir visi mediniai langai, šie taip pat gali būti kalti iš aliuminio iš išorės. Langus rasite čia.

Euro 92 mediniai langai yra 92 mm pločio langai, labai tinkami butams ir individualiems namams. Šie mediniai langai yra geriausi kokybės ir stilingo dizaino derinimo pavyzdžiai. Šiuolaikinės pažangios technologijos leidžia gaminti langus, kurie yra ir elegantiški, ir pasižymi geriausiomis savybėmis. Jei pirmenybę teikiate aukščiausiai kokybei, vizualiai išvaizdai ir puikioms šiluminėms bei akustinėms charakteristikoms, Euro 92 yra idealus pasirinkimas. Euro 92 medinių langų tvirti kontūrai naudojami ir labai didelių pastatų langams gaminti. Lyginant su pigesne versija – Euro 68 langai – 92 mm pločio ar net trečdaliu šiltesni, nes jį galima apdailinti 54 mm storio trigubu stiklu.

Euro mediniai langai patrauklūs ne tik asmenims, bet ir organizacijoms

Euro mediniai langai patrauklūs ne tik asmenims, bet ir organizacijoms įgyvendinančioms įvairius projektus. Maža to, šio modelio langai atitinka visus „pasyviųjų“ namų statybai keliamus reikalavimus, todėl puikiai tinka ir tokio tipo namams. Jei norite, kad geriausios kokybės mediniai langai jūsų namams suteiktų geriausią izoliaciją už patrauklią kainą, rinkitės Euro 92. Maža to, perkant šio modelio langus galite rinktis ir spalvas iš RAL paletės – tai leis naujus langus pritaikyti prie namo interjero ir išorės. Šie langai gali būti pagaminti iš ąžuolo, pušies ar maumedžio medienos – išsirinksite labiausiai Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį langą. Iš išorės galima kalti aliuminio profiliais.

Gaminiui naudojami keturių sluoksnių klijuotos vinys arba klijuota neaustinė mediena. Gaminių stiklinimui naudojamas stiklas yra stiklinis maišelis, užpildytas 54 mm storio argono dujomis. Gaminys sandarinamas juoda tarpine, kuri padidina storį ir ertmės struktūrą bei pagerina tarpinės triukšmo mažinimo efektą. Galite pasirinkti bet kurią spalvą iš RAL spalvų arba padengti gaminį gruntu. Aliuminio spalvą galima pasirinkti pagal gaminio ir pastato fasado spalvą. Ką galite pasirinkti? Pušis, ąžuolas, maumedis arba raudonmedis.

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE