Nepaisant pareigūnų perspėjimų, gyventojai vis dar „užkimba“ už finansinių sukčių „kabliuko“ – Vilkaviškyje bei Šakiuose išviliota daugiau nei 40000 eurų.
Gruodžio 17 d. Marijampolės aps. Vilkaviškio r. PK gautas vyro (gim. 1950 m.) pareiškimas, kad paspaudus el. paštu gautą aktyvią, tariamai „Swedbank” nuorodą „atnaujinti paskyrą”, iš vyro banko sąskaitos buvo nuskaityta 7000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d.
Gruodžio 17 d. 8 val. 51 min. į Šakių r. PK kreipėsi moteris (gim. 1955 m.), kuri pareiškė, kad gruodžio 16 d. apie 15 val. 40 min. Šakiuose, jai į mobiliojo ryšio telefoną paskambino nepažįstami asmenys (kalbėjo rusų kalba), kurie prisistatę telekomunikacijų įmonės, banko darbuotojais ir policijos pareigūnais, apgaulės būdu išviliojo 15 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 2 d.
Gruodžio 17 d. 13 val. 10 min. į Šakių r. PK kreipėsi įmonės vadovas, kuris pareiškė, kad gruodžio 17 d. Šakiuose, įmonės buhalterė gavo tariamai banko elektroninį laišką su nuoroda atnaujinti įmonės duomenis bei, įvedus autentifikavimo duomenis, nuo įmonės banko sąskaitos, apgaulės būdu, nuskaičiuota 20 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d.

