Finansų analitikas Marius Dubnikovas Sūduvos verslininkams: geriausia investicija yra į žinias ir savo verslą, o blogiausia – į auksą

Finansų analitikas Marius Dubnikovas

Šį ketvirtadienį į susitikimą su finansų analitiku Mariu Dubnikovu rinkosi verslininkai iš Marijampolės, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos ir Lazdijų.

Susitikimą pradėjęs Sūduvos pramonininkų ir verslo asociacijos prezidentas Vaidas Šalaševičius pasidžiaugė, kad asociacija plečiasi ir sveikino prisijungusius verslus – UAB Mantinga, UAB CIE LT Forge, UAB Pauža Moeleris elektra LT, VšĮ Marijampolės Profesinio Rengimo Centras, UAB Gaivus oras, UAB Tolteka, UAB Šamoto centras bei UAB Remavita.

RVPA prezidentas Valdas Šalaševičius pristato susitikimo svečią
RVPA prezidentas Valdas Šalaševičius pristato susitikimo svečią / Jurgio Švedo nuotr.

 

Finansų analitikas Marius Dubnikovas – vyksta pristatymas

 

Susitikimą toliau tęsė Marius Dubnikovas – pristatė šviežius analitinius duomenis iš viso pasaulio – akcentavo JAV rinką, kuri signalizuoja vėlesnius atitinkamus pokyčius ir ES. Kas aktualu mūsų skaitytojams – paminėta, kad JAV bazinė palūkanų norma trečiadienį buvo padidinta puse procentinio punkto ir prognozuojama, kad ji dar kils. Atitinkamai seks ir ES, siekdama pažaboti įsibėgėjusią infliaciją – to pasėkoje brangs pinigai, juos pasiskolinti bus sunkiau ir už paskolas reikės mokėti daugiau. Tad, šiuo metu, imti paskolas nėra labai geras laikas.

 

Marius Dubnikovas – Pasaulio ekonomikos tendencijos ir iššūkiai verslui 2022

 

Taip pat analitikas palietė įvairius finansų rodiklius bei atskirų ūkio šakų perspektyvas. Susirinkusieji aktyviai klausinėjo pranešėją, pavyzdžiui, atsakant į klausimą, kur geriausia dabar investuoti, Marius teigė, visų pirma – į save (savo žinias ir gebėjimus), visų antra – didžiausia grąža gaunama iš savo verslo ir t.t.  Kaip vieną iš prastesnių investicijų pagal istorinius duomenis nurodė auksą.

 

Finansų analitiko Mariaus Dubnikovo paskaita Sūduvos krašto verslininkams
Finansų analitiko Mariaus Dubnikovo paskaita Sūduvos krašto verslininkams / Jurgio Švedo nuotr.

 

Susitikimą užbaigė Klemensas Agentas, kviesdamas mūsų regione skatinti verslumo dvasią – tobulinti jaunimo švietimą, dalintis savo patirtimi bei bendradarbiauti nežiūrint verslo dydžio, taip kuriant gerovę visam kraštui.

 

Paulius Liškauskas

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE