Gaisras sunaikino namus

Daugerdiškių kaime (Šakių r.) kilęs gaisras pasiglemžė gyvenamąjį namą ir be pastogės paliko pagyvenusių žmonių šeimą. Namie buvę namo šeimininkai ne iš karto pastebėjo gaisrą, nes, pasak ugniagesių, jis galimai kilo antrame aukšte nuo nesandaraus dūmtraukio.

Atskubėję į nelaimės vietą ugniagesiai pastatą rado jau gerokai įsiliepsnojusį. Gaisro metu išdegė trys kambariai, virtuvė, koridorius, vonia, ugnis ir vanduo suniokojo baldus, namų apyvokos daiktus.

Namų šeimininkai – vyresnio amžiaus žmonės, laiko gyvulių, ūkininkauja. Moteris dirbo paštininke, 2015 m. buvo apdovanota Lietuvos garbės nominacija „Metų kaimynas“. Po gaisro žmonės neliko vieni – jiems pagalbos ranką ištiesė kaimynai, priėmė savo pastogėn. Gelgaudiškio seniūnijos seniūnas Vincas Dabravolskis pažadėjo atsiųsti kelis darbininkus, kad padėtų šeimai išvalyti apdegusius namus, sutvarkyti gaisravietės aplinką. Seniūnas taip pat jau sutarė, kad nukentėjusiai šeimai kol kas pagyventi leistų ir netoli esančio tuščio namo savininkai, buvo pasiūlymas jiems įsikurti ir Gelgaudiškyje esančiame bute. Tačiau patys gaisre nukentėję žmonės nori būti kuo arčiau savų namų, nes reikia rūpintis turimais gyvuliais. Jie ketina laikinam gyvenimui pritaikyti savo lauko virtuvėlę ir po truputį atsistatyti gaisro nusiaubtą namą. Socialiniuose tinkluose buvo išplatinta informacija apie galimybę finansiškai pagelbėti šeimai, taip pat jiems žada padėti ir labdaros ir paramos fondas „Gera dalytis“.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas