Gatvės muzikos diena marijampoliečius džiugins kiek kitaip

Gegužės 16 dieną Marijampolėje skambės muzika. 14 valandą visi muzikuojantys ir neabejingi muzikai kviečiami išeiti į balkonus ir pasidžiaugti muzika.

Asociacija „Jaunimas YRA“ kviečia visus į Gatvės muzikos dieną, kuri nuo šio projekto pradžios, 2007 metų, kelis kartus Marijampolėje jau buvo organizuota. Dėl karantino susiburti ir Gatvės muzikos dieną muzikuoti kartu muzikos entuziastai negali. Organizatoriai sumanė paminėti Gatvės muzikos dieną kūrybiškai ir muzikuoti neišeinant iš namų. Gatvės muzikos dienos pasirodymai 21 valandą persikels į socialinę erdvę. „Jaunimas YRA“ „Facebook“ paskyroje muzikos gerbėjai galės mėgautis Marijampolės krašto atlikėjais ir jų kūriniais „Live“ transliacijos metu.

Jau tryliktą kartą organizuojama Gatvės muzikos diena – populiaraus muzikanto ir aktoriaus, grupės „Foje“ įkūrėjo Andriaus Mamontovo 2007 metais sugalvotas projektas. Tai vienas didžiausių muzikinių renginių, kurio metu į gatves, parkus ir aikštes išeina muzikuoti mėgstantys žmonės ir kartu kuria muzikos šventę. Vilniuje kasmet paminėti Gatvės muzikos dieną susirenka būrys profesionalių atlikėjų ir mėgėjų. Gatvės muzikos diena išpopuliarėjo ir tarp užsienyje gyvenančių pasaulio lietuvių bendruomenių Kopenhagoje, Sicilijoje, Paryžiuje, Punske, Los Andžele, Taline, Bergene, Londone ir kituose pasaulio miestuose.

Atgaivindami Gatvės muzikos dieną Marijampolėje asociacijos „Jaunimas YRA“ nariai tikisi, kad šventė bus išskirtinė ir ne tik paskatins jaunimą parodyti savo muzikinius gebėjimus, atskleisti savo talentą, bet ir suburs didelį būrį muzikuojančių žmonių bei skatins bendruomeniškumą.

Dalyvauti Gatvės muzikos dienos renginyje gegužės 16 dieną jau užsiregistravo daugiau nei 30 atlikėjų, kurie pasiruošę nustebinti ir pradžiuginti įvairiausia muzika.

Gatvės muzikos dienos organizatoriai „Jaunimas YRA“ kviečia dar aktyviau jungtis visus mylinčius muziką, pademonstruoti savo muzikinius talentus muzikuojant balkonuose, praskaidrinti dieną kaimynams ir draugams. Įrodykime, kad Marijampolėje muzikuojančių nemažėja ir visi kartu skambiai švenčia Gatvės muzikos dieną!

Projektas iš dalies finansuojamas Europos solidarumo korpuso programos.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE