Pavasaris – atgimimo, augimo ir naujų pradžių metas. Būtent šiuo laikotarpiu ypatingą prasmę įgauna iniciatyvos, kviečiančios prisidėti prie gamtos puoselėjimo. Viena tokių – Nacionalinis miškasodis, graži ir ilgametė tradicija, kasmet suburianti bendruomenes sodinti miškus ir auginti žaliąją Lietuvą.
Šiemet ši akcija skiriama Prezidento Valdo Adamkaus 100-osioms gimimo metinėms paminėti.
Prie šios prasmingos iniciatyvos prisijungė ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.
Penktadienį Kupreliškių kaime, Pilviškių seniūnijoje vykusioje akcijoje dalyvavo gausus būrys talkininkų: Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, skyrių vedėjai, specialistai bei Valstybinių miškų urėdijos darbuotojai. Bendromis pastangomis 0,8 ha plote pasodinta 1600 alksnių ir 1100 beržų sodinukų.
Nuoširdžiai dėkojama organizatoriams už galimybę būti šios gražios iniciatyvos dalimi.
Tikima, kad šiandien pasodinti medeliai augs ir stiprės kartu su mūsų rūpesčiu bei ateityje sužaliuos vešliu mišku.

