Gižų seniūnijoje pristatyta 2025 metų veiklos ataskaita. Susitikimo metu aptarti svarbiausi per metus atlikti darbai, įgyvendinti projektai bei seniūnijos veiklos rezultatai. Renginyje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas.
Pristatymo metu akcentuota, kad seniūnijoje daug dėmesio skirta viešųjų erdvių tvarkymui, infrastruktūros gerinimui ir gyventojų iniciatyvų įgyvendinimui. Įvykdyti kelių ir gatvių remonto darbai, sutvarkytos viešosios erdvės, pratęsti pėsčiųjų takai, įrengta nauja pėsčiųjų perėja su apšvietimu, atnaujintas gatvių apšvietimas. Taip pat įgyvendintas projektas prie Gižų Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, kur įrengti mažosios architektūros elementai.
Ataskaitoje pristatyti ir socialinės bei bendruomeninės veiklos rezultatai – vykdyta užimtumo didinimo programa, teiktos socialinės paslaugos gyventojams, organizuotos išplėstinės seniūnaičių sueigos bei kiti seniūnijos administraciniai darbai.
Susitikimo metu ne tik supažindinta su jau atliktais darbais, bet ir aptarti aktualūs klausimai, išsakyti pastebėjimai dėl tolimesnės seniūnijos veiklos ir plėtros.

