Granto Lisausko parodos „Tiltai“ atidarymas

Spalio 26 d. (šėštadienį) 11:00 val. BWM erdvėje vyks trylikamečio menininko Granto Lisausko parodos „Tiltai“ atidarymas.

Parodoje eksponuojamų kūrinių autorius – 13-metis Grantas. Nuo mažumės namuose piešti mėgęs Grantas dailės terapijos užsiėmimuose atrado naujas vaizdinės raiškos galimybes ir savo, kitiems ne visada matomą, pasaulį atskleidė netikėtomis spalvomis bei formomis. Iš pradžių vos kelias minutes trukdavę bandymai susikaupti prie popieriaus lapo pamažu tapo didžiulėmis drobėmis, eksponuojamomis šioje parodoje. Nors dailės terapijoje pirminis tikslas visuomet yra procesas, o ne rezultatas, Grantas šiose sesijose nutapė daugybę visuomenei vertų pamatyti paveikslų. Ant sienų kabantys paveikslai fiksuoja jo kaip žmogaus raidos procesą ir jo kaip jauno kūrėjo progresą. Granto kūryba – tiesioginė galimybių, kurias įgyja žmogus, radęs sau tinkamą išraiškos formą, reprezentacija. Grantas bendrauja per vaizdus. Jis noriai domisi garsių pasaulio menininkų darbais, o jam patikusius perpiešia, pateikdamas savaip. Jo paties kūriniai taip pat labai įvairiapusiai. Dalis jo piešinių atviri, linksmi ir, kaip ir priklauso, vaikiškai žaismingi. Į kasdienius objektus jis žiūri nekasdieniškai, su smalsumu, savo kūriniais žiūrovą tarsi kviesdamas ir patį pasukti galvą ir pažvelgti šiam neįprastu kampu. Kituose galima įžvelgti daug gilesnio vidinio pasaulio atspindžių, kurių turinys neretai pasiekiamas tik per interpretaciją. Ši paroda skatina kiekvieną ieškoti mums patiems artimų būdų išreikšti save ir bendrauti su pasauliu per kūrybą.

Parodos atidaryme dalyvaus Grantas su mama Giedre Lisauskiene, dailės terapeutė Rasa Kazlauskienė, kurios užsiėmimuose nutapyti visi eksponuojami kūriniai, su Grantu ir kitais vaikais muzikuojantis muzikos pedagogas, savo darbe taikantis muzikos terapijos metodus, Linas Švirinas (Klaipėda).
Kviečiame smalsius ir neabejingus kūrybai ateiti į parodos atidarymą.
Parodos vieta: Marijampolės kultūros variklis BWM, Pramonės g. 1A, pirmas aukštas.
Esate visi laukiami.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE