Gražiškių gimnazijoje atnaujinta valgyklos erdvė

Rugsėjo 30 dieną Gražiškių gimnazijoje vyko džiugi šventė – pristatyta atnaujinta valgyklos erdvė.

Gimnazijos direktorė Grita Launikonė kartu su Savivaldybės vadovais – Meru Algirdu Neiberka, Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu, jo pavaduotoja Daiva Rikliene bei Švietimo, kultūros ir sporto vedėja Alma Finagėjeviene ir Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos biuro atstovėmis pasidžiaugė įvykdytais atnaujinimo darbais ir neatpažįstamai pasikeitusia gimnazijos valgykla.

Pasikeitė ne tik valgyklos sienos ar įranga, bet nuo šių metų rugsėjo ši gimnazija, kartu su kitomis 5 rajono mokyklomis, pasiryžo organizuoti mokinių maitinimą savarankiškai.

Šiuo sprendimu siekiama, kad mokiniai gautų kokybiškesnį, sveikesnį ir, žinoma, skanesnį maistą.

Nuo spalio 1-osios Gražiškių gimnazija savo mokiniams siūlys iš dalies švediško stalo (vaikų maitinimo organizavimas savitarnos principu) maitinimo organizavimo sistemą, kada vaikai patys galės pasirinkti norimą garnyrą ar sriubą, jų kiekius. Taip siekiama geriau patenkinti vaikų skonio poreikius, padidinti sveikatai palankaus maisto, ypač daržovių ir vaisių, vartojimą bei sumažinti maisto švaistymą.

Šiandien, atnaujintos valgyklos erdvės proga, visi gimnazijos mokiniai buvo vaišinami šventiniais pietumis. Mokiniai su nekantrumu laukė išbandyti naujųjų patiekalų ir pasidžiaugti šviesia, naujai išremontuota valgyklos erdve.

Ši gimnazijos valgykla taip pat aptarnaus ir Vištyčio pagrindinės mokyklos bei Gražiškių darželio vaikus. Jiems pagamintas maistas bus pervežamas specialiais konteineriais.

Tikimąsi, kad tokie pokyčiai mūsų rajono mokyklose leis išlaikyti aukštą maisto kokybę bei užtikrinti visavertę vaikų mitybą.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE