Pirmadienį Gražiškių seniūnijoje vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga, kurios metu pristatyta 2025 metų veiklos ataskaita. Susitikime dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, seniūnijos darbuotojai, seniūnaičiai bei bendruomenių atstovai.
Seniūnė Ramutė Didvalienė apžvelgė per metus atliktus darbus ir įgyvendintas iniciatyvas. Daug dėmesio skirta aplinkos tvarkymui, viešųjų erdvių priežiūrai bei kelių infrastruktūros gerinimui. Per metus atnaujinta 1 km Vygrelių kaimo kelio žvyro danga, vykdyti kelių greideriavimo darbai, Gražiškių miestelyje bei Duonelaičių gyvenvietėje atlikti asfalto išdaužų remonto darbai, o bendradarbiaujant su ūkininkais gerinta vietinės reikšmės kelių būklė seniūnijos kaimuose.
Didelis dėmesys skirtas viešųjų erdvių tvarkymui – prižiūrėtos kapinės ir poilsiavietės, tvarkyti gėlynai, vykdyta viešųjų darbų programa, pašalinta nelegali atliekų aikštelė prie gaisrinės. Miestelio erdves papuošė senosios Gražiškių nuotraukos.
Susitikimo metu aptarti ir ateities darbai bei iššūkiai. 2026 metais planuojama pastatyti atminimo suolelį, skirtą B. Gajausko atminimui, Vygrelių kaime, atnaujinti Gražiškių civilinių kapinių tvorą, remontuoti asfalto išdaužas Gražiškių miestelyje ir Duonelaičių gyvenvietėje, atnaujinti Kapų gatvės žvyro dangą, tęsti parko prie tvenkinio tvarkymo darbus bei įrengti sūpynes.
Susitikimo pabaigoje Savivaldybės vadovai atsakė į gyventojams rūpimus klausimus bei aptarė svarbiausius seniūnijai aktualius klausimus.

