Greičio mėgėjui – 47 protokolai ir „poilsis“ nuo vairavimo

2020 m. gegužės 21 d. rytą buvo gauta informacija iš Lietuvos kelių policijos tarnybos, kad visos Lietuvos teritorijoje, o dažniausiai Kauno ir Marijampolės apskrityse, automobilio „BMW X6“ su angliškais valstybiniais numerio ženklais, vairuotojas tikėdamasis išvengti atsakomybės ir nebūti identifikuotas, nuolat viršija leistiną važiavimo greitį.

Marijampolės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai tik gavę informaciją sureagavo ir jau tos pačios dienos vakarą greičio mėgėjas buvo sustabdytas Kybartuose.

Didžiausias greitis, kurį pilietis viršijo buvo užfiksuotas vidutinio greičio matuokliu kelyje Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas. Fiksuotas vidutinis greitis buvo 162 km/h, atkarpoje, kur leistinas važiavimo greitis leidžiamas 90 km/h.

Piliečiui (g. 1989 m.) Marijampolės Kelių policijos skyriaus pareigūnai surašė 47 administracinius protokolus už tai, kad šis viršijo leistiną greitį. Susumavus už visus pažeidimus piliečiui buvo paskirta 5834 eurų piniginė bauda ir skirtas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 3 mėnesiams.

Marijampolės apskrities VPK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE