Gyventojai toliau aktyviai įsitraukia į daugiabučių renovacijos procesą

Šį pirmadienį posėdžiavusi Marijampolės savivaldybės taryba patenkino dar trijų daugiabučių gyventojų prašymus dėl savo gyvenamųjų namų renovacijos. Į Marijampolės savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programą buvo įtraukti daugiabučiai gyvenamieji namai: Vytauto g. 60 ir Vytauto g. 20 Marijampolėje bei V. Marazo g. 7 Želsvoje. Jeigu renovacijos procesas klostysis sėkmingai, iš viso renovacijos naudą pajustų beveik 90-tyje butų įsikūrę Marijampolės savivaldybės gyventojai.

Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis sako matantis realią pažangą namų renovacijos procese. Gyventojai ne tik mieste, bet ir kaimiškosiose seniūnijose reiškia norą renovuoti daugiabučius namus ir kurti aplink save modernią ir patrauklią aplinką. Savivaldybė savo ruoštu visada palaiko tokius gyventojų sprendimus ir skatina dar neapsisprendusias bendruomenes pasirinkti renovacijos kelią.

Primename, kad programa įgyvendinama daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų lėšomis, pagal Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Europos Sąjungos fondų bei (ar) kitų teisėtų šaltinių.

Visą informaciją apie Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą  galima rasti čia: https://bit.ly/38CAIBR

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vyriausiąją specialistę Jurgitą Būdžiuvienę el. p. jurgita.budziuviene@marijampole.lt  arba tel. (8 343) 90 064

Visus Marijampolės savivaldybėje renovuotus daugiabučius galite pamatyti https://bit.ly/3By0LX6

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE