Gyvūnų čipavimas pažangioje veterinarijos klinikoje

Inovatyvi ir dar palyginus ne taip seniai veterinarijos klinikose pradėta taikyti procedūra gyvūnų čipavimas suteikia daug naudos gyvūno identifikacijai. Čipuotą gyvūną atrasti žymiai lengviau, nei nečipuotą, kuomet jis pasimeta. Dėl šios priežasties, svarbu pasirūpinti gyvūno čipavimu – galbūt tai padės Jums ateityje išvengti gyvūno dingimo.

Kaip atliekamos gyvūnų čipavimo procedūros?

Procedūros metu po gyvūno oda įterpiama maža mikroschema, kuri nėra didesnė negu ryžio grūdelis. Injekcija atliekama specialia labai plona adata, dūrio gyvūnas beveik nepatiria. Įdėtoje mikroschemoje yra unikalus identifikacinis numeris, kurį suteikia mikroschemos gamintojas. Šis numeris leidžia nustatyti gyvūno tapatybę, o jam pasimetus, jį lengviau atrasti.

Čipavimo procedūros neturi jokios neigiamos įtakos naminio gyvūno sveikatai, procedūros atliekamos greitai, lengvai ir užtrunka vos keletą minučių. Mikročipas tuo pačiu dar naudingas tuo, kad jis padeda kontroliuoti paveldimų ligų plitimą, duomenų bazėje yra kaupiami visi duomenys, kuriuos peržvelgus galima patogiai matyti, ar gyvūnas vakcinuotas, ar sterilizuotas, kokios ligos jam būdingos ir t.t.

Kartu čipavimas padeda greičiau atrasti ir nubausti neatsakingus šeimininkus, kadangi mikroschemoje randama informacija ir apie šeimininką. Būtinai tvarkai palaikyti, čipavimas yra labai svarbus dalykas ir būtina gyvūno laikymo sąlyga pagal naujausius ES reikalavimus.

Greitas ir neskausmingas gyvūnų čipavimas dar didesniam patogumui! Pasirūpinkite savo augintiniais, kad jie nepasimestų ir saugiai liktų pas savo šeimininkus.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE