Į gelbėjimo darbus ugniagesiai vakar vėl skubėjo šimtus kartų

Sausio 27 d. šalies ugniagesiai gelbėtojai dirbo be atokvėpio, dažniausiai apsiginklavę grandininiais pjūklais ir stipriais lynais. Vakar jie atliko 242 gelbėjimo darbus, iš jų 203 kartus vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies, pastatų, automobilių ir elektros laidų užvirtusių medžių ir jų šakų. Daugiausia tokių įvykių buvo Vilniaus apskrityje – 62, Kauno – 54, Alytaus – 41, Utenos – 27, Panevėžio – 14, Marijampolės – 5.

Ugniagesiai gelbėtojai 174 kartus vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusių ir eismą užtvėrusių medžių, dar 25 kartus – ant automobilių užgriuvusius medžius, 4 kartus juos nukėlė nuo pastatų ir elektros laidų.

Vakar iki vidurdienio gauti net 23 pranešimai iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio gyventojų, kad ant jų automobilių nuvirto medžiai. Beveik pusė jų – kad virsdami medžiai prispaudė iš karto 2 ar net 3 automobilius.

9.23 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Žaliųjų ežerų gatvėje, medis nuvirto ant maršrutinio autobuso. Ugniagesiams teko skubiai jį nukelti ir supjaustyti.

Ugniagesiai gelbėtojai vakar ne kartą skubėjo ir iš pusnių traukti specialiųjų tarnybų automobilių. Greitosios medicinos pagalbos automobiliai užklimpo Prienų rajono Balbieriškio seniūnijoje, Kupiškio rajono Alizavos miestelyje ir kt. Ugniagesiai ne tik traukė iš pusnynų medikų automobilius, bet ir padėjo išnešti ligonius ir įkelti juos į automobilius. Kazlų Rūdos savivaldybėje, Ąžuolų Būdos kaime, jiems teko talkinti policijos pareigūnams, ištraukiant užklimpusį jų automobilį.

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE