Į Marijampolę sugrįžo Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas

Po 10 metų pertraukos š.m. liepos 10-11 dienomis Marijampolėje vėl vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Varžybose dalyvavo virš 400 jaunųjų sportininkų iš visos Lietuvos. Čempionato dalyvius, jų trenerius ir žiūrovus sveikino Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, Tarybos narys Darius Kemeraitis ir Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Giedrius Šlekys.

Pasak Marijampolės savivaldybės mero Povilo Isodos, tai, kad čempionatas surengtas Marijampolėje – nėra atsitiktinumas: „Po ilgos pertraukos jaunieji sportininkai sugrįžo į Marijampolę, tai tik įrodo, kad pastangos sukurti tinkamą sporto bazę buvo pastebėtos ir įvertintos. Tačiau, neketiname sustoti, ir toliau ieškosime sprendimų, kurie leis atnaujinti sporto bazę ir gerinti sąlygas sportininkams“.

Jauniesiems sportininkams sėkmės linkėjęs A. Visockis atkreipė dėmesį, kad lengvoji atletika kartais būna nepelnytai pamiršta. „Šis renginys rodo, jog Marijampolėje turime gilias šios sporto šakos tradicijas ir puikius trenerius. Visa tai įpareigoja skirti dar daugiau dėmesio ir resursų plėtojant šią sporto šaką ir sportininkų rengimą. Dėkoju sporto centro laikinajai vadovybei ir visai organizacinei komandai už sklandų ir profesionalų čempionato organizavimą.“, – sakė A. Visockis.

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate dalyvavo ir Marijampolės sporto centro jaunieji sportininkai. Mantas Majauskas, treniruojamas Arvydo Šedžio, iškovojo trečiąją vietą (rez. 39,95 m) kūjo metimo rungtyje. 100 m bėgimo finale bėgusi trenerės Reginos Bindokienės auklėtinė sprinterė Gabija Zaveckaitė iškovojo šeštą vietą (rez. 13,77). Kūjo metimo rungtyje šeštas tarp aštuonių finalininkų buvo ir kitas trenerio A.Šedžio auklėtinis Titas Eidukevičius (rez. 35,81).

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE